fbpx
Wiadomości

,,Cyfryzacja w działalności gospodarczej” tematem najbliższego spotkania networkingowego w WCB

Specjalnie dla lokalnych przedsiębiorców Włocławskie Centrum Biznesu przygotowało inspirujące wydarzenie, w ramach którego będzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu cyfryzacji w działalności gospodarczej. Spotkanie networkingowe pt. ,,Cyfryzacja w działalności gospodarczej”.

Networking polega na budowaniu powiązań kooperacyjnych co oznacza nawiązywanie relacji biznesowych w celu współpracy, wymiany wiedzy i umiejętności. Polega on na zawieraniu znajomości opartych na wzajemnym zaufaniu, dzięki którym dążymy do realizacji swoich celów – już nie jako samodzielna firma, lecz ze wsparciem partnerów.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji i dostosowaniem firmy do standardów ,,rzeczywistości” cyfrowej jak również instytucji wpierających przedsiębiorców.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą materiałów promocyjnych w postaci wizytówek, ulotek, folderów, banerów. Istnieje również możliwość organizacji przestrzeni wystawowej pod stoisko promocyjne.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 stycznia we Włocławskim Centrum Biznesu Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości we Włocławku przy ul. Toruńskiej 148.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji