fbpx
Lifestyle Tylko TU

Co warto zobaczyć na Netflix? Sprawdź nasze kolejne propozycje!

Kolejny tydzień i kolejne propozycje, których nie możesz przegapić! Tym razem przedstawiamy 5 seriali, które powinny przyciągnąć Twoją uwagę. Zapewniamy, że to ciekawa opcja na letni wieczór. Sprawdź nasze zestawienie nowych i powracających produkcji na Netflix.

Dom z papieru

Klasyczna propozycja od Netflix, której nie możesz pominąć. Fascynujący serial kryminalny, który opowiada o ośmiu przestępcach, którzy więzią zakładników w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie najbardziej błyskotliwy z grupy złodziei manipuluje policją, aby zrealizować wcześniej założony plan.

Lupin

Kolejna propozycja serialu, dla fanów kryminalnych motywów. Seria 10 odcinków, które do końca trzymają w napięciu. Główny bohater zainspirowany książką o złodzieju planuje zemstę na Pellegrinim – bogatym i wpływowym pracodawcy, który kilkanaście lat wcześniej oskarżył jego ojca o kradzież, co doprowadziło niewinnego człowieka do samobójstwa. Syn chce wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

The Good Doctor

Dramat poruszający tematykę medycyny. Opowiada o młodym, zdolnym chirurgu z autyzmem i zespołem sawanta, który rozpoczyna pracę w prestiżowym szpitalu. Niestety nie spotyka się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród pacjentów, jak i personelu medycznego.

Kto zabił Sarę?

Meksykański serial łączący dwa gatunki – dramat i kryminał. Opowiada o historii Alexa skazanego za przestępstwo, którego jednak nie popełnił. Po wyjściu z więzienia planuje zemstę na Lazcano, przez którego tam trafił. Plany jednak krzyżuje wątek miłosny, ponieważ Alex zakochuje się w córce Lazcano.

Katla

Islandzki serial sci-fi, który zawiera w sobie także elementy dramatu. Historia, w której główny bohater szuka swojej siostry po erupcji polodowcowego wulkanu Katla. Nadzieja na odnalezienie ciała gaśnie, jednak pod lodem może znajdować się coś czego nikt nie mógł przewidzieć. 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji