fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Co przygotowało Śródmieście Cafe na ten miesiąc?

Luzowanie obostrzeń oznacza ponowny start stacjonarnego funkcjonowania Kawiarnii Obywatelskiej „Śródmieście Cafe”! Co kawiarnia ma w zanadrzu na ten miesiąc? Sprawdź!

Spotkania z przedstawicielami WCB

Wtorki 11 i 25 maja w godzinach 15-17 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Włocławskiego Centrum Biznesu, cykl „Jak krok po kroku założyć działalność w Śródmieściu?”  – skierowane do lokalnych przedsiębiorców którzy chcieliby się dowiedzieć jak założyć swoją własną firmę.

14 Maja Wieczorynki z Polskimi Bajkami

Piątkowe wieczorynki z polskimi bajkami godz. 16:30 – 17:30.

15 Maja Poranki z Polskimi Bajkami

Sobotnie poranki z polskimi bajkami godz. 10.30 -11.30.

A w godzinach 18:00 – 20:00 dyżur Społecznego Archiwum Włocławka – cykl spotkań związanym z działalnością historyczną.

29 Maja  Dzień Dziecka z klockami LEGO 

To pierwsze takie warsztaty z uwielbianymi klockami lego, podczas których będzie można poznać trochę lokalnej historii, wspólnie pobawić się klockami, ale przede wszystkim ułożyć swój własny włocławki brelok z oryginalnych klocków lego!

W warsztatach udział wziąć może maksymalnie 5 osób. Ograniczenia wiekowe – brak.

Warsztaty są płatne: 35 zł od osoby/2 h. Przelew należy wykonać na konto Fundacji wskazane w wiadomości prywatnej. Dochód z warsztatów przeznaczony jest na realizację bieżących działań Fundacja Ładowarka.

30 Maja   Idealny prezent na Dzień dziecka! 

Warsztaty poprowadzi uzależniony od LEGO Dominik Cieślikiewicz, który jest także autorem projektów breloków. Połączenie zabawy oraz miłości do Włocławka dało efekt oryginalnego gadżetu, który sami możecie stworzyć.

W warsztatach udział wziąć może maksymalnie 5 osób. Ograniczenia wiekowe – brak.

Warsztaty są płatne: 40 zł od osoby/2 h. Przelew należy wykonać na konto Fundacji wskazane w wiadomości prywatnej. Dochód z warsztatów przeznaczony jest na realizację bieżących działań Fundacja Ładowarka.Liczy się kolejność zgłoszeń.

22 Maja  10:00  Warsztaty dla dzieci na Dzień Mamy

Poprzedzającą Dzień Matki Kawiarnia Obywatelska „Śródmieście Cafe” zachęca do wzięcia udziału wspólnym szykowaniem oryginalnych upominków dla swoich Mam. Będą potrzebne ususzone liście lub kawałki materiału z wzorkami oraz uśmiechy na twarzach. Z uwagi na obostrzenia COVID w warsztatach udział wziąć może maksymalnie pięcioro uczestników. Dlatego kawiarnia prosi o zgłoszenia przed wydarzeniem. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji