fbpx
Wiadomości

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o zewnętrznych źródłach finansowania? WCB organizuje spotkanie networkingowe!

Specjalnie dla lokalnych przedsiębiorców Włocławskie Centrum Biznesu przygotowało kolejne inspirujące wydarzenie, w ramach którego będzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zewnętrznych źródeł finansowania. Spotkanie networkingowe pt. ,,Zewnętrzne źródła finansowania”.

Rozwój działalności w dużej mierze uzależniony jest od dostępu do źródeł finansowych. Obecna perspektywa środków unijnych zawarta w programach: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza oraz Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki dają możliwości na pozyskanie środków zwiększających efektywność prowadzonych firm. W trakcie spotkania każdy Uczestnik będzie mógł skorzystać z wiedzy prelegenta zarówno w trakcie jego wystąpienia jak i w przerwach.

Wydarzenie będzie idealne dla przedsiębiorców zainteresowanych zwiększaniem swojej wiedzy i rozwojem działalności gospodarczej.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą materiałów promocyjnych w postaci wizytówek, ulotek, folderów, banerów. Istnieje również możliwość organizacji przestrzeni wystawowej pod stoisko promocyjne.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Harmonogram spotkania:

  • godz. 9:30 – 10:00 networking – spotkanie przy kawie
  • godz. 10:00 – 10:45 prelekcja “Zewnętrzne źródła finansowania cz. I”
  • godz. 10:45 – 11:15 networking – spotkanie przy kawie
  • godz. 11:15 – 12:00 prelekcja “Zewnętrzne źródła finansowania cz. II”
  • godz. 12:00 – 12:30 networking – spotkanie przy kawie

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji