fbpx
Wiadomości

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o fundacji rodzinnej i sukcesji? WCB organizuje spotkanie networkingowe!

Kolejny raz specjalnie dla lokalnych przedsiębiorców Włocławskie Centrum Biznesu przygotowało inspirujące wydarzenie, w ramach którego będzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu fundacji rodzinnej i sukcesji – spotkanie networkingowe pt. ,,Fundacja rodzinna i sukcesja”.

Fundacja rodzinna to narzędzie, które może służyć do ochrony i zarządzania majątkiem rodzinnym, a także do realizacji celów społecznych. Sukcesja natomiast to proces przekazywania majątku i kontroli nad nim z pokolenia na pokolenie. W połączeniu te dwa elementy stanowią ważny element strategii finansowej. Fundacja rodzinna to nie tylko narzędzie służące do ochrony majątku i dziedzictwa, ale również sposób na zapewnienie ciągłości działalności biznesowej i społecznej. Sukcesja natomiast to proces przekazywania władzy i zarządzania przedsiębiorstwem z jednego pokolenia na drugie. Właściwie zaplanowana fundacja rodzinna i sukcesja są kluczowe dla długotrwałego sukcesu przedsiębiorstwa.

W trakcie spotkania każdy Uczestnik będzie mógł skorzystać z wiedzy prelegenta zarówno w trakcie jego wystąpienia jak i w przerwach.

Wydarzenie będzie idealne dla przedsiębiorców zainteresowanych zwiększaniem swojej wiedzy i rozwojem działalności gospodarczej.

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą materiałów promocyjnych w postaci wizytówek, ulotek, folderów, banerów. Istnieje również możliwość organizacji przestrzeni wystawowej pod stoisko promocyjne.

Harmonogram spotkania:

– godz. 9:30 – 10:00 networking – spotkanie przy kawie
– godz. 10:00 – 10:45 prelekcja “Fundacja rodzinna i sukcesja cz. I”
– godz. 10:45 – 11:15 networking – spotkanie przy kawie
– godz. 11:15 – 12:00 prelekcja “Fundacja rodzinna i sukcesja cz. II”
– godz. 12:00 – 12:30 networking – spotkanie przy kawie

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji