fbpx
Wiadomości

Cenne nagrody, wsparcie przedsiębiorców i mile spędzony czas- takie będzie „Targowe Śródmieście”.

Już 30 czerwca (niedziela) we Włocławku odbędzie się pierwsze „Targowe  Śródmieście”.Organizator Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości,  zaprasza mieszkańców w godz. 10.00-14.00 na ulicę 3-Maja.

Jest to coś, czego jeszcze nie było w naszym Włocławku. My jako Inkubator chcemy wspierać przedsiębiorców, przede wszystkim tych z obszaru rewitalizacji- stąd pomysł. Docelowo chcielibyśmy, żeby to wydarzenie zostało rozciągnięte na cały obszar rewitalizacjimówi Jakub Girczyc przedstawiciel Inkubatora

Angelika Kluga Inkubator: Mieszkańcy Włocławka będą mogli zapoznać się z ofertą naszych lokalnych przedsiębiorców, a także uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, które zostały zaplanowane podczas Targowego Śródmieścia.

Atrakcji  zapewne nie zabraknie, a wśród nich będzie można zobaczyć pokazy grup tanecznych oraz muzycznych, pokazy sztuk walki, wziąć udział w turnieju gier planszowych, gdzie dla wszystkich uczestników są przewidziane nagrody, jak uczestniczyć w warsztatach tworzenia mebli z palet zorganizowanych przez  Gwoździarnię.

„Targowe Śródmieście” jest wydarzeniem proprzedsiębiorczym. 20 firm znajdujących się przy ul. 3 Maja potwierdziło swój udział  30 czerwca. Organizatorzy mają świadomość, że…

Jakub Girczyc: Myślę, że to nie jest tak, iż od razu zmienimy pewne spojrzenie, pewne nastawienie. Wiadomo, że potrzeba do tego czasu, zaangażowania Inkubatora, przedsiębiorców i mieszkańców.To na pewno będzie dłuższy proces, którego budowę zakończymy wszyscy sukcsem- w co wierzę.Jeśli mieszkańcy zechcą przyjść w najbliższą niedzielę , zobaczą jak to wszystko wygląda to myślę, że również w późniejszym okresie będą chętnie brać udział we wszystkich wydarzeniach, które będą przy ul. 3 Maja organizowane.

Partnerzy wydarzenia przygotowali wiele nagród min. zaproszenie na degustacyjną kolację wraz z relaksacyjnym seansem w grocie solnej dla dwóch osób w Restauracji Portofino – ufundowana przez firmę Renex, vouchery od Raz Dwa Pasta, darmowe strzyżenie od Lindy Barber, voucher na usługi Automoto-Spa, karta podarunkowa House, kurs stylizacji paznokci od firmy Zenit, podwójne wejściówki do Browar Loft Music&Pub, paczka od Miodni, biżuteria firmy APART ufundowana przez Super-Pharm i paczki przygotowane przez SuperPharm, Bałtyk i PGK Saniko.

30 czerwca od godz. 11:00 do 13:00  będziemy rozdawać prezenty dla pierwszych 10 osób, które tego dnia dokonają zakupów za minimum 20 zł u uczestników wydarzenia.Wystarczy tego dnia zrobić zakupy w jednym z punktów umieszczonych na naszej mapie i przynieść nam paragon opiewający na kwotę min. 20 zł, aby otrzymać upominek – mówi Angelika Kluga

Głównymi partnerami wydarzenia jest  Urząd Miasta Włocławek i firma Renex z Włocławka.

Kinga Maślanka

 

Polecamy

1 komentarz

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: