fbpx
Tylko TU

Były radny SLD Damian Chełminiak -zastępcą burmistrza Brześcia Kujawskiego.

Damian Chełminiak był radnym przez dwie kadencje. W Radzie Miasta Włocławek pełnił min. funkcje sekretarza, wiceprzewodniczącego i przewodniczącego Komisji Porządku Prawnego i Publicznego. W tegorocznych wyborach nie udało się jednak ponownie zdobyć mandatu .Od 3 grudnia, Damian Chełminiak będzie zastępcą burmistrza Brześcia,Tomasza Chymkowskiego

Damian Chełminiak: Chciałbym podziękować za udaną współpracę na przestrzeni ostatnich ośmiu lat, kiedy pełniłem funkcję radnego Rady Miasta Włocławek. Jednocześnie mam przyjemność poinformować, że z początkiem przyszłego tygodnia obejmę funkcję zastępcy burmistrza Brześcia Kujawskiego, Pana Tomasza Chymkowskiego.Wierzę, że wspólnie z panem Burmistrzem nie tylko będziemy dalej rozwijać Brzeską Strefę Gospodarczą, ale także Wieniec, Wieniec Zdrój, Brzezie czy Falborz. Dzięki dalszej współpracy z Państwem, mieszkańcy gminy, powiatu oraz Włocławka dalej będą otrzymywać najważniejsze wiadomości związane z naszymi działaniami. 

Damian Chełminiak w latach 2010- 2018  był radnym Rady Miasta Włocławek. Jest magistrem dziennikarstwa i Public Relations Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie kończy studia podyplomowe Executive MBA dla wyższej kadry zarządzającej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył  Europejską Akademię Dyplomacji o specjalizacji – Polska Służba Zagraniczna oraz Logistykę w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Posiada certyfikat z protokołu dyplomatycznego oraz dla obserwatorów międzynarodowych OBWE. Ponadto od ponad dziesięciu lat zajmuje się logistyką związaną z transportem drogowym. Przez  ostatnie dwa lata pracował w Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji we Włocławku.

Kinga Maślanka

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji