fbpx
Wiadomości

Brześć Kujawski i Lipno będą miały obwodnice. Premier deklaruje realizację tych zadań… i dziękuje Annie Gembickiej za zaangażowanie.

Brześć Kujawski i Lipno znajdą się na liście rządowego programu budowy 100 obwodnic – ogłosił dzisiaj Premier Mateusz Morawiecki na filmie opublikowanym przez Wiceminister Inwestycji i Rozwoju Annę Gembicką. 

Na nagraniu Premier Morawiecki zapowiada, że długo oczekiwane obwodnice Brześcia Kujawskiego i Lipna będą uwzględnione w programie rządowym. Morawiecki podkreślił, że dzięki zaangażowaniu Anny Gembickiej, z którą wielokrotnie rozmawiał o sytuacji Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej, te dwie inwestycje zostaną zrealizowane.
Mamy to! Dzięki mojemu zaangażowaniu i wielokrotnym rozmowom, Premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że obwodnice dla Brześcia Kujawskiego i Lipna zostaną wpisane do rządowego programu budowy 100 obwodnic!!! To wielka sprawa dla Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej, wielka szansa dla Brześcia Kujawskiego i Lipna. Dziękuję Panu Premierowi za tę decyzję, za wielokrotne rozmowy i za docenienie mojej pracy na rzecz regionu napisała dziś na swoim profilu facebookowym Anna Gembicka Wiceminister Inwestycji  i Rozwoju, kandydatka do sejmu z list PiS.
Z deklaracji premiera Mateusza Morawieckiego i zaangażowania w temat obwodnicy Brześcia przez Annę Gembicką zadowolenia nie ukrywa burmistrz Brześcia Kujawskiego:
Tomasz Chymkowski: To bardzo ważna deklaracja. Wierzę w to, że przyszedł nareszcie czas na realizację najbardziej oczekiwanego zadania inwestycyjnego zarówno przez mieszkańców Brześcia Kujawskiego, jak również inwestorów z Brzeskiej Strefy Gospodarczej.
Kinga Maślanka

Polecamy

2 komentarze

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: