fbpx
Wiadomości

Bracia zatrzymani z narkotykami na włocławskim Południu.

Dwóch braci zatrzymanych zostało za posiadanie narkotyków w niedzielę przez włocławskich mundurowych. Mężczyźni „wpadli” podczas kontroli pojazdu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (12.01.2020) policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego pełniący służbę na osiedlu Południe zwrócili uwagę na BMW, którego kierujący wraz z pasażerem na widok radiowozu zaczęli się nerwowo odwracać i sprawdzać kierunek poruszania się policyjnego wozu. Funkcjonariusze postanowili poznać przyczynę takiej reakcji podróżujących BMW i zatrzymali pojazd do kontroli.

Mężczyźni znajdujący się w środku byli wyraźnie zdenerwowani. Mundurowi wylegitymowali ich, ale nie znaleźli w systemach żadnych nieprawidłowości. Mimo to u mieszkańców gm. Fabianki utrzymywał się stan zaniepokojenia. Okazało się, iż obaj mężczyźni to bracia, którzy posiadali przy sobie niewielkie ilości narkotyków. Zostali zatrzymani i spędzili noc w policyjnej celi- informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska

Kierujący 22-latek i jego młodszy o rok brat odpowiedzą przed sądem za naruszenie przepisów Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

K.M.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji