fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Bracia chcieli „osłodzić” sobie życie…

Włocławscy policjanci chwilę po kradzieży sklepowej zatrzymali na terenie Włocławka dwóch sprawców. Bracia w wieku 28 i 36 lat trafili do policyjnego aresztu, natomiast słodkości w postaci ptasiego mleczka i bombonierek wróciły do właściciela. Za chęć osłodzenia swojego życia może im grozić gorzka kara w wysokości do 5 lat pozbawienia wolności.

8 lutego br.  około godziny 19.00 włocławski dyżurny został powiadomiony o kradzieży kartonów ze słodyczami w jednym z marketów na osiedlu Zazamcze.

Natychmiast na miejsce pojechali mundurowi i dzięki podanemu rysopisowi sprawców już po chwili zatrzymali ich z reklamówkami wypełnionymi słodkościami. Funkcjonariusze w torbach ujawnili 48 pudełek z ptasim mleczkiem i 15 sztuk bombonierek. Obaj jak się okazało bracia w wieku 28 i 36 lat trafili do policyjnego aresztu, a odzyskane słodkie mienie wróciło do właścicielainformuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski KMP Włocławek 

Teraz włocławianie będą się tłumaczyć przed sądem, gdzie trafi ich sprawa. Za kradzież słodkości może im grozić dość gorzka kara w postaci nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji