fbpx
Lifestyle

Bitwa o Lody Ekipy!

Lody Koral, sygnowane marką Ekipy Friza w ekspresowym tempie podbiły serca i kubki smakowe tysiąca Polaków! Warto zadać sobie pytanie: Skąd ten fenomen?

Ekipa?

Ekipa – grupa polskich infuencerów serwująca dawkę rozrywki i luksusu na polskim YouTube od 2018 roku. Głównym pomysłodawcą jest Karol Wiśniewski znany pod pseudonimem Friz.

Opakowania za kilka tysięcy

W sieci możemy znaleźć masę różnych aukcji, w których ceny opakowań po lodach Ekipy sięgają od kilku do kilkunastu tysięcy za sztukę! Jak mawiają sami sprzedawcy – Ekipa to marka, za którą szaleją młodzi. Jest popyt, to jest i podaż – stąd te ceny. Chociaż lody kosztują zaledwie niecałe dwa złote, to przez ich brak w sklepach, są traktowane jako „limitowane”.

Czy one faktycznie są tak przepyszne?

Moglibyśmy powiedzieć „lody jak lody – nic fascynującego”. Jeżeli odniesiemy się do samego smaku. Jednak w tym przypadku nie chodzi o smak, a o markę!

Jedzenie lodów Ekipy jest po prostu na topie!

Skąd ten fenomen? Ekipa z Frizem na czele to marka i topka na polskim YouTube. Grupa posiada liczne grono odbiorców. Dla najmłodszych są idolami, których chcą naśladować. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że życie pokazane na YouTube jest przepełnione pięknymi barwami. Całe zamieszanie wokół lodów ekipy nie jest spowodowane ich smakiem, to jest to o czym wcześniej wspomniałem – to po prostu marka!

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji