fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Bezpłatne webinarium: „Dotacje na szkolenia dla firm”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na szkolenia dla firm”.

Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 19 maja 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

Na spotkaniu zostaną przedstawione trzy projekty szkoleniowe. Każda firma może znaleźć coś dla siebie. Skorzystać mogą szeregowi pracownicy, menadżerowie oraz właściciele firm. Szkolenia, na które firma skieruje pracowników, będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych.

Jeśli firma widzi swą przyszłość w innowacjach warto stworzyć zespół, który uzyska wiedzę na temat zarządzania innowacjami w firmie oraz będzie nadzorował ich wdrożenie. Co ważne, w projekcie Akademia Menadżera Innowacji mogą brać udział zespoły pracowników firm dużych.

Dofinansowanie szkoleń może wynosić nawet 80 % ich kosztów. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia: kontakt telefoniczny 54 235 67 12.

Szczegóły, w tym program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są tutaj.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji