fbpx
Wiadomości

Bezpłatne webinarium dla firm

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na szkolenia dla firm II”. Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 6.10.2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

Na spotkaniu zostanie przedstawionych kilka projektów szkoleniowych. Każda firma może znaleźć coś dla siebie. Skorzystać mogą szeregowi pracownicy, menadżerowie oraz właściciele firm. Szkolenia, na które firma skieruje pracowników, będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych. Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80 % ich kosztów.

W spotkaniu uczestniczyć będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która pomaga w przygotowaniu diagnozy potrzeb szkoleniowych. Szczegółowo przedstawi też zasady ubiegania się o wsparcie w projekcie pt. Regionalny Fundusz Szkoleniowy.

Program spotkania dostępny jest pod adresem: Webinarium Dotacje szkoleni dla firm Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, numer telefony, adres e-mail) i uzyskanie zwrotnego potwierdzenia. Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji