fbpx
Wiadomości

Bezpłatne szkolenie z Facebooka dla włocławskich firm.

14 stycznia 2020 roku o godz. 9.30 w Centrum Kultury Browar B. rozpocznie się bezpłatne szkolenie z cyklu: Boost with Facebook. Jest to cykl szkoleń, które pomagają rozwinąć własną firmę.

Uczestnicy dowiedzą się jak znaleźć nowych klientów z pomocą narzędzi, które oferuje Facebook i Instagram. Zyskają też wiedzę o tym, jak używać własnego telefonu, by móc tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe.

Krzysztof Kukucki zastępca prezydenta: Zainteresowanie portalem społecznościowym , jakim jest Facebook jest coraz większe wśród naszego społeczeństwa. To nie tylko przegląd informacji o najbliższym otoczeniu, ale także pozyskanie wiedzy w temacie wielu usług, które min. oferują nasze włocławskie firmy.

Współorganizatorem szkolenia jest Włocławskie Centrum Biznesu, które na swoim koncie ma już organizację takich wydarzeń jak, „Włocławek za pół ceny”czy dwie edycje „Targowego  Śródmieścia”.

Jakub Girczyc dyrektor Włocławskiego Centrum Biznesu: Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli i pracowników małych i średnich firm z Włocławka i regionu. Zapraszamy również mikroprzedsiębiorców.

Partnerami szkolenia we Włocławku są: Urząd Miasta Włocławek, Włocławskie Centrum Biznesu, Starostwo Powiatowe we Włocławku, Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku oraz „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców.

K.M.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji