fbpx
Wiadomości

,,Baczyński’’ wyróżniony przez Polski Związek Instruktorów Służb Mundurowych.

W najbliższym czasie pomiędzy Dyrekcją Zespołu Szkół Nr 4 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego a Polskim Związkiem Instruktorów Służb Mundurowych zostanie podpisane Porozumienie o Współpracy.

Porozumienie będzie obejmować współpracę w zakresie rozwoju działań dydaktycznych, szkolenia zawodowego, organizacji Ogólnopolskich i Międzynarodowych konferencjach, szkoleń i kursów.

Myśl o sformalizowanej współpracy wyrosła po współorganizacji z PZISM, Ogólnopolskiego Stażu Szkoleniowego z Samoobrony i Technik Interwencyjnych. Zarząd PZISM doceniając duże zaangażowanie Dyrekcji, uczniów oraz instruktorów szkoły zaoferował współpracę i wsparcie celem podniesienia umiejętności słuchaczy z klas mundurowych.

W uznaniu zaangażowania uczniów Baczyńskiego w “Staż” zostali zakwalifikowani do udziału w Ogólnopolskich Szkoleniach dla Służb Mundurowych w Cieszynie i w Przygodzicach, które odbędą się w dniach  14 – 15 marca oraz 16 – 17 maja 2020 r. oraz wezmą udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej o Bezpieczeństwie organizowanej przez Państwową Uczelnią Zawodową we Włocławku (dawne PWSZ).

 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji