fbpx
Testowy baner
Wiadomości

Awaria magistrali -będzie przerwa w dostawie wody.

W związku z wystąpieniem awarii na magistrali wody surowej Ujęcia Wody Zazamcze, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o we Włocławku informuje, że od dnia 21.09.2020 r od godz. 22:30 do dnia 22.09.2020 r do godz. 6:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Przerwa w dostawie wody dotyczy następujących Osiedli Mieszkaniowych: ZAZAMCZE ,ZAKRĘT, KRZYWA GÓRA, KORABNIKI, LEOPOLDOWO, BRZEZIE, RÓZINOWO, ZATORZE, SŁODOWO, KOKOSZKA, JEDNOSTA ,,E”, ulica TORUŃSKA od ul. Wienieckiej do ul. Toruńskiej Nr.215.

Jednocześnie informujemy, że w związku z prowadzonymi robotami mogą wystąpić spadki ciśnienia wody na sieci wodociągowej na terenie dzielnicy Południe, Michelin, ŚródmieścieMPWiK

MPWiK Spółka z o. o. we Włocławku informuje również, że po uruchomieniu sieci wodociągowej mogą wystąpić przebarwienia wody. Utrudnienia te mogą utrzymywać się do kilku godzin.

Prosimy o nie pobieranie w tym czasie wody na cele gospodarcze oraz o nie używanie w tym czasie sprzętu AGD, który wymaga zasilania w wodę. Za powstałe utrudnienia Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość –MPWiK

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji