fbpx
Testowy baner
Lifestyle Tylko TU

Arcy babskość: Siła jest kobietą

Arcy babskość składa się z trzech przyjaciółek Ani, Wiktorii oraz Martyny , które już od dawna się znają, a pomysł na własną firmę zrodził się za potrzebą połączenia się z innymi kobietami.

Foto: Facebook Arcy Babskość

Martyna na co dzień zajmuje się marketingiem i reklamą, pracuje w lokalnych mediach, ale też zajmuje się szkoleniami z zakresu motywacji czy sprzedaży. Wiktoria prowadzi salon kosmetyczny, zajmuje się makijażem oraz makijażem permanentnym, niedawno rozpoczęła szkolenie z medycyny estetycznej. Ania natomiast prowadzi działalność która zajmuje się kreowaniem wizerunku zewnętrznego, prowadzi różnego rodzaju warsztaty, pomaga także przy tworzeniu teledysków oraz kreuje wizerunek w reklamach.

Arcy Babskość ma na celu inspirowanie kobiet do przemiany osobistej i zawodowej. Chcą wspierać inne kobiety w budowaniu poczucia własnej wartości i obudzić w nich ducha walki o samą siebie. Początkową inspiracja do działania w tym polu były toruńskie spotkania z Joanną Przetakiewicz pod nazwą Era Nowych Kobiet. Dziewczyny chciały przenieść tą inicjatywę do Włocławka, pragną nieść pomoc innym kobietą, a zmianą wizerunku podkreślić zmiany jakie następują.

Razem z Anią uczestniczyłyśmy w wielu spotkaniach Ery Nowych Kobiet Joanny Przetakiewicz  w Toruniu i taki miałyśmy pomysł aby zrobić to we Włocławku. Intencja cały czas z Erą Nowych Kobiet się łączy natomiast stwierdziłyśmy czemu nie zrobić tego u nas we Włocławku rdzennie od nas pochodzącego- opowiadała Martyna Binczarska.

Arcybabskość jest też sporym zaskoczeniem dla dziewczyn ponieważ nigdy nie sądziły, że chęć pomocy oraz wspólne spotkania przy kawie zamienią się we wspólny biznes. Pytane o plany na przyszłość twierdzą że jest ich bardzo dużo, a w głowach pojawiają się kolejne. W wakacje pragną dotrzeć do kobiet 50+, które dużo przeżyły, ale stale chcą czuć się młodo.

Mamy tyle planów, że nie mamy czasu umierać. Mamy tyle planów, że nie wiemy od czego zacząć. Nie sądziłyśmy, że dojdziemy do takiego momentu, że ze wspólnych kaw zamieni się to w działania biznesowe […] W planach teraz wakacyjnych mamy dotarcie do grupy 50+ do kobiet dojrzałych, które dużo przeżyły, ale chcą się cały czas czuć młodo. – mówiła Ania Jarębska.

Dziewczyny nie chcą zatracić pasji do tego co robią, cieszą się z tak dużego sukcesu oraz zaufania jakim obdarzyły je włocławianki. Jak same mówią najlepszym wynagrodzeniem jest uśmiech na twarzy klientek i to, że wracają ponownie, jednak nie same, ale ze swoimi przyjaciółkami.

To jest piękne, że po drugiej stronie są kobiety i my im pomagamy polepszyć ich stan psychiczny oraz ze stron fizycznej i to jest piękne, że one się potem odwdzięczają uśmiechem, radością, pewnością siebie, słuchajcie to nam dodaje skrzydeł.– opowiadała Martyna Binczarka.

18 lipca podczas Targowego Śródmieścia dziewczyny z Arcy Babskości przeprowadziły metamorfozę dwóch kobiet. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji