fbpx
Wiadomości

ANWIL wśród najlepszych pracodawców w kraju!

Niezależni eksperci po raz czwarty uznali ANWIL za Top Employer w Polsce. Chemiczna spółka z Grupy ORLEN ponownie została poddana profesjonalnemu badaniu pod kątem warunków zatrudnienia, oferty pracowniczej i proponowanych benefitów.

Niezmiennie, nawet w czasach złożonych uwarunkowań makroekonomicznych, jesteśmy zdeterminowani w realizowaniu zaangażowanej polityki kadrowej, nastawionej na dbałość o pracownika. Dotyczy to zarówno wynagrodzeń, zapewnienia właściwego środowiska pracy, jak i stworzenia warunków do rozwoju. Czterokrotne otrzymanie tytułu Top Employer Polska zalicza ANWIL do prestiżowego grona najlepszych pracodawców w kraju – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu włocławskiej spółki.

O przyznaniu certyfikatu decyduje Top Employers Institute, organizacja będąca autorytetem w dziedzinie badania jakości i warunków pracy oraz dobrych praktyk w zakresie oferty kierowanej do pracowników. Niezależni eksperci przeprowadzają dogłębny proces certyfikacji przed każdym przyznaniem wyróżnienia. W tym roku pracodawcy wypełniali ankiety obejmujące 350 praktyk dotyczących m.in. wdrażania i rozwoju kariery, warunków zatrudnienia, strategii firmy, równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz współpracy ze środowiskiem zewnętrznym.

Dodatkowo, kluczowe było badanie opinii kandydatów do pracy w firmie, a także pracowników kończących kariery zawodowe. Aby praktyka była uznana przez audytorów, musiała mieć zastosowanie w przypadku co najmniej 80 procent pracowników.

Wyjątkowe czasy wydobywają z ludzi i organizacji to, co najlepsze. I byliśmy tego świadkami w naszym tegorocznym Programie Certyfikacji Top Employers. Pracodawcy pokazali, że zależy im na rozwoju i dobrobycie swoich pracowników. Z dumą ogłaszamy i świętujemy tegoroczne grono wiodących pracodawców, zorientowanych na ludzi – stwierdził David Plink, Dyrektor Generalny Top Employers Institute.

W ramach tegorocznej edycji programu certyfikowano 2052 pracodawców w 121 krajach na pięciu kontynentach. Ci pozytywnie zweryfikowani przez Instytut i należący do grona Top Employers, wpływają na życie ponad 9,5 miliona pracowników na całym świecie.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji