fbpx
Wiadomości

Anna Sokołowska-Alabrudzińska zagra koncert we Teatrze Impresaryjnym we Włocławku!

Koncert ,,Do siódmego nieba” w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego. Muzyczne spotkanie odbędzie się ze znakomitą polską wokalistką znaną z wielu programów telewizyjnych, radiowych oraz scen i estrady – Anną Sokołowską-Alabrudzińską.

Ania jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek: wokalistyka jazzowa, muzyka estradowa) oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki.

Współpracuje z wieloma scenami teatralnymi w kraju. Obecnie pracuje nad solową płytą Za mało…, której premiera planowana jest wiosną 2022 roku. Nagraniu płyty towarzyszy realizacja teledysków z udziałem znakomitych aktorów i muzyków.

Zapraszana regularnie do wielkich widowisk telewizyjnych wystąpiła w ponad 90 produkcjach o bardzo zróżnicowanej tematyce i gatunkach muzycznych od pop, przez musical, piosenkę aktorską, po repertuar patriotyczny i sakralny.

Jej niezwykła osobowość, otwartość i delikatność, a jednocześnie sceniczna charyzma i temperament połączony metaliczną prawdą interpretacji zyskują coraz większą rzeszę oddanych fanów i szczególną przychylność krytyków.

Jest laureatką wielu festiwali m.in. warszawskiego Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej  oraz Nagrody Głównej Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję w Olsztynie. Przeboje Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej królują na czołowych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów.

Koncert odbędzie się 29 czerwca 2022 roku o godz. 20.00

Cena biletu to: 40 zł i 50 zł.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji