fbpx
Wiadomości

„Angielski z LPP” ponad 380 uczniów z gminy Brześć Kujawski rozpocznie bezpłatne zajęcia.

Ponad 380 uczniów tworzących 27 grup słuchaczy, blisko 760 godzin lekcyjnych – już od przyszłego tygodnia dzieci z klas I-VI ze szkół podstawowych z terenu gminy Brześć Kujawski rozpoczynają dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Kurs ma charakter fakultatywny i jest bezpłatny.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych  w czterech placówkach, do których na co dzień uczęszczają dzieci: Szkole Podstawowej Nr 1, Zespole Szkół Nr 2, Szkole Podstawowej w Wieńcu oraz Szkole Podstawowej w Brzeziu.

Organizacja dodatkowych zajęć języka angielskiego dla dzieci ze szkół podstawowych to jeden z projektów realizowanych przez LPP wspólnie z władzami gminy w ramach inicjatywy „Brześć Kujawski w centrum uwagi”. W LPP, jako polskiej firmie rodzinnej, szczególnie ważna jest dla nas bliska współpraca ze społecznościami, których częścią stajemy się za sprawą naszych inwestycji. Liczba zgłoszeń na zajęcia pokazuje, że nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego tym bardziej cieszmy się, że możemy odpowiadać na realne potrzeby, szczególnie najmłodszych mieszkańców gminy. Wszystkim uczniom życzymy powodzeniaSławomir Łoboda, wiceprezes zarządu LPP.

Zajęcie prowadzone będą przez wykwalifikowanych lektorów ze szkoły językowej Oxford School z Włocławka

Chcielibyśmy, aby zajęcia te rozbudziły ciekawość uczniów, zachęciły do intensywnej nauki i  samodzielnej pracy – sprawiły, że nauka języka będzie dla uczniów atrakcyjna. Proponowany rozkład godzin gwarantuje, że dzieci nie będą przeciążone, a dodatkowe lekcje będą trwały przez niemalże cały rok szkolny. Jestem przekonana, że każdy uczestnik szkolenia wyniesie z niego nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również dobrą energię i motywację do dalszej nauki – mówi Joanna Wiewiórska ze szkoły językowej

Polecamy

3 komentarze

Miejsce konstruktywnej dyskusji

%d bloggers like this: