fbpx
Wiadomości

Aktywny weekend w obszarze rewitalizacji. Dary jesieni w parku i warsztaty kulinarno-edukacyjne w Jadło&Dzielni.

W sobotę, 5 października 2019 roku Stowarzyszenie „Mieszkańcy Śródmieścia Włocławek” zaprasza dzieci na wspólne zbieranie darów jesieni w Parku Sienkiewicza.

To część projektu pn. „Jesienny piknik rodzinny”, na który organizacja pozarządowa uzyskała mikrogrant z Urzędu Miasta Włocławek w ramach „Programu wsparcia projektów lokalnych” Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018-2028.W ramach sobotniej akcji „Zbieramy dary jesieni” zbiórka odbędzie się 5 października br. przy kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” (ul. 3 Maja 9) o godz. 14:00. Dla uczestników przewidziano słodki poczęstunek.

W niedzielę Stowarzyszenie Jadło&Dzielnia Włocławska zaprasza na wydarzenie, którego celem jest zachęcanie mieszkańców w każdym wieku do dzielenia się żywnością, pobudzanie społeczności lokalnej do prozdrowotnej i proekologicznej aktywności oraz rozpowszechnianie idei pomocy sąsiedzkiej i działalności charytatywnej. W programie imprezy znalazły się m.in. warsztaty kulinarno-edukacyjne, konkursy ruchowo-zręcznościowe z nagrodami, ekologiczne pakowanie produktów spożywczych oraz degustacje.

Organizator wydarzenia realizowanego w ramach projektu pn. „Śródmiejska Miseczka Zupy dla Rodzinno-Sąsiedzkiej Grupy” zaprasza wszystkich zainteresowanych w niedzielę, 6 października 2019 roku w godz. 9:00-15:00 do siedziby Jadło&Dzielni Włocławskiej przy ul. Cyganka 24.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji