fbpx
Wiadomości

Akcja „Włocławek za pół ceny”- podziel się swoją opinią

Akcja Włocławek za pół ceny w tym roku odbywała się w dniach 30.09-02.10. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 40 firm, które wystawiły część swoich produktów 50% taniej. W tych dniach włocławianie mogli nie tylko skorzystać z promocji, ale także zapoznać się z lokalnymi firmami oraz wspomóc je w trudnym czasie pandemii COVID-19.

Tegoroczna edycja Włocławek za pół ceny była drugą edycją i tak jak poprzednia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Najważniejszymi odbiorcami tego wydarzenia są mieszkańcy i aby akcja stała się corocznym świętem rabatów, proszeni oni są o wypełnienie ankiety. Opinia wydana w ankiecie bardzo pomoże organizatorom, ale także sprawi, że akcja Włocławek za pół ceny będzie jeszcze lepsza.

Ankieta dostępna jest tutaj.

Bardzo zależy nam na tym, żeby akcja Włocławek za pół ceny rozwijała się każdego roku. Chcielibyśmy, aby korzyści były coraz większe zarówno dla biorących w niej udział klientów, jak i włączających się w akcję przedsiębiorców. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcicie 2 minuty i podzielicie się z nami swoimi odczuciami nt. tegorocznej edycji w poniższej ankiecie– piszą organizatorzy akcji 'Włocławek za pół ceny’ na oficjalnym Facebooku.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji