fbpx
Tylko TU Wiadomości

ABC Kulturalnie o Włocławku, sprawdź co dzieje się w mieście 18.09

Aktywna sobota we Włocławku, jak najbardziej! Sprawdź co się dzieje na ulicach Włocławka.

Mobilny punkt spisowy przy Wzorcowni Od 10:00 do 15:00 zostanie zorganizowany mobilny punktu spisowego przy Centrum Handlowym WZORCOWNIA.

Camp naborowy do sekcji tenisa stołowego Od 10.00 do 14.00 odbędzie się Wątarski Camp-impreza sportowa adresowana do dzieci zainteresowanych uprawianiem tenisa stołowego.

Śródmieście Cafe | Dzień budowania z klocków LEGO Od godz. 10.00 w kawiarni obywatelskiej będzie można stworzyć z klocków LEGO miasto, stawiać budynki, prowadzić pojazdy i spędzić rodzinnie czas z najpopularniejszą zabawką świata! Wstęp na wydarzenie wolny.

38. Bieg Kujawiaka na stadionie Przylesie przy ul. Wesołej 16 o godz. 11.00  odbędzie się 38. Bieg Kujawiaka, pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego. Odbywać się będą biegi dzieci i młodzieży. Obejmą one biegi rozgrywane w 6 kategoriach wiekowych, na dystansach od 400 do 2000 metrów. Start biegu głównego na dystansie 10 km zaplanowano na godzinę 13.00.

28. Ogólnopolska akcja Sprzątanie ŚwiataWe Włocławku, w sprzątaniu wezmą udział uczniowie z około 30 szkół i przedszkoli. 17 września zainteresowane sprzątaniem placówki zaplanowały m.in. akcje na terenie swoich przedszkoli i szkół. Również w akcję mogą się włączyć wszyscy mieszkańcy Włocławka między godz. 14.00 a 16.00.

Po więcej informacji można zgłosić się do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej SANIKO.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji