fbpx
Testowy baner
Wiadomości

A B C Kulturalnie o Włocławku, sprawdź co się dzieje w mieście 11.09

Sprawdź jak ciekawie można spędzić sobotę we Włocławku

Narodowy Dzień Sportu– w związku z którym w całym mieście będą odbywać się różne zajęcia sportowe:
O godz. 10.00 Szkoła Podstawowa nr 7 przy ul. Gniazdowskiego organizuje Dzień Sportu na Orliku
W sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w godz. 11.00 do 12.30 odbędzie się otwarte, bezpłatne wydarzenie pn. „Aikido na zdrowie”.
TKKF Horyzont organizuje dzień otwarty na kortach tenisowych przy ul. Gałczyńskiego od godz. 14.00.
O godz. 10.00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Cyganka rozpocznie się Piknik Integracyjno-Sportowy
W altanie w parku na Słodowie od godziny 10.00 każdy chętny będzie mógł poprawić swoją postawę dzięki treningowi pilates i joga.
O godz. 12.00 w Przystani Żeglarskiej przy ul. Płockiej 187 odbędą się pokazy sportowego sprzętu żeglarskiego oraz modeli sterowanych radiem z KS Aqua.
O godz. 16.00 na boisku Orlik przy Zespole Szkół Elektrycznych rozpocznie się impreza: Sport to zdrowie!

Europejskie Dni Dziedzictwa-o godz. 11.00 w siedzibie Muzeum Historii Włocławka odbędzie się spotkanie pt. „Smaki Ferdynanda Bohma”. Prelekcja poświęcona będzie historii i działalności jednego z najstarszych w Polsce zakładów przemysłu spożywczego, Fabryce Cykorii „Ferdynand Bohm & Co.” S.A

Spotkanie Szachowe– w Kawiarni Obywatelskiej Śródmieście Cafe o godzinie 11, będzie czas dedykowany na turniej szachowy.

Piknik woskowy Zostań Żołnierzem– o godzinie 11 przy Hali Mistrzów odbędzie się piknik wojskowy, na którym zostanie sztandar Jednostki Strzeleckiej 4051 Włocławek im. Generała Władysława Andersa. Dodatkowo będzie można zobaczyć sprzęt i wyposażenie wojskowe.

Pamiętajmy o seniorach– Stowarzyszenie Jacht Club Anwil zaprasza nie tylko seniorów, na przystań Marina o godzinie 13 na festyn oraz wykłady.

Feministyczne Kino Plenerowe- o godzinie 20 na Przystani przy ulicy Piwnej rozpocznie się projekcja dwóch filmów: Nie masz dystansu; Siłaczka. Organizatorem jest Włocławski Strajk Kobiet

XXX Finał Turnieju Poezji Śpiewanej– rozpocznie się już o godzinie 20 w Centrum Kultury Browar B. To prestiżowe wydarzenie, jakim jest odbywający się we Włocławku Finał Turnieju Poezji Śpiewanej, ma już 30 lat. Koncert galowy 30. Finału Turnieju Poezji Śpiewanej to wyjątkowe wydarzenie z udziałem laureatów poprzednich Finałów oraz najlepszych wykonawców tegorocznego konkursu. Gościem specjalnym będzie Elżbieta Adamiak.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji