fbpx
Wiadomości

A B C Kulturalnie o Włocławku, sprawdź co dzieje się w naszym mieście 26.09

Podpowiadamy jak ciekawie spędzić niedzielę w naszym mieście

Nazywajmy rzeczy po imieniu– o godzinie 11 w sali Teatru Impresaryjnego odbędzie się przedstawienie pod tytułem Dwie Dorotki. Spektakl zostanie wykonany przez Teatr Vaśko z Torunia.

Spotkanie poszukiwaczy historii po Płowcami– o godzinie 11 w Płowcach odbędzie się spotkanie poszukiwaczy skarbów i archeologów. Będą oni badać teren historycznej bitwy.

Niedziela z kustosze-o godzinie 12 w Muzeum Etnograficznym odbędzie się spotkanie poświęcone sztuce ludowej. Bilety do zakupienia w kasie muzeum.

Autorskie oprowadzanie po wystawie Krzysztofa Walczewskiego– o godzinie 12 w Galerii Sztuki Współczesnej odbędzie się spotkanie z mistrzem akwareli Krzysztofem Walczewskim.

Międzynarodowy Dzień Serca – w poradni przy szpitalu o godzinie 13 odbędzie się Międzynarodowy Dzień Serca zorganizowany przez zespół oddziału kardiologicznego. B

Recital pianistyczny Wojciecha Marciniaka– o godzinie 15 w Kawiarni Obywatelskiej będziemy mogli usłyszeć najbardziej znane kompozycje Fryderyka Chopina w wykonaniu Wojciecha Marciniaka.

Kultura Ludowa Przetrwalnkiem Polskości- o godzinie 18 w Centrum Kultury Browar B odbędzie się koncert poświęcony kulturze ludowej.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji