fbpx
Wiadomości

9 lipca pierwsze spotkanie dotyczące mikrograntów.

Biuro Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek zaprasza na cykl spotkań informacyjnych dotyczący realizacji „Programu wsparcia projektów lokalnych”, w ramach którego udzielaną są mikrogranty na organizację wydarzeń w obszarze rewitalizacji.

Realizowany w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Włocławek na lata 2018 – 2028 projekt skierowany jest do nieformalnych grup mieszkańców, organizacji pozarządowych i instytucji.

Do tej pory wsparcie finansowe zostało udzielona na organizację takich działań jak podwórkowe kino plenerowe, projekt skierowany do seniorów, akcje związane z sadzeniem kwiatów i zagospodarowaniem terenów wokół SP 3, impreza z okazji Dnia Kobiet, a także budowa pierwszego parkletu we Włocławkuinformuje włocławski ratusz

Celem „Programu wsparcia inicjatyw lokalnych” jest zwiększenie aktywności, zaangażowania i integracji mieszkańców obszaru rewitalizacji w sprawy lokalne oraz ich udziału w różnych obszarach funkcjonowania miasta.

Szczegóły Programu będzie można poznać w trakcie cyklu spotkań w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9. Zapraszamy we wtorki: 9, 16, 23 i 30 lipca w godz. 16:00-17:00.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji