fbpx
Wiadomości

9-latek potrącony na przejściu dla pieszych- postępowanie pod nadzorem prokuratora wyjaśni okoliczności zdarzenia.

10 września wieczorem włocławscy policjanci zostali poinformowani o potrąceniu dziecka na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło na ul. Wiejskiej. Policjanci wszczęli postępowanie, które wyjaśni przyczyny tego zdarzenia.

Około godz.19:25 dyżurny włocławskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło we Włocławku na ul. Wiejskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Słoneczną. Na miejsce został niezwłocznie wysłany patrol. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem 51-latek jechał ul. Wiejską w kierunku Brześcia Kujawskiego i potrącił korzystającego z przejścia dla pieszych 9-latka. Chłopiec w momencie zdarzenia był pod opieką ojca. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy- informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska

Funkcjonariusze dokonali badania alkomatem kierującego, okazało się, że jest trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Zatrzymano mu także uprawnienia do kierowania pojazdami. Prowadzone w sprawie postępowanie pod nadzorem prokuratora wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.

K.M.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji