fbpx
Wiadomości

8 osób poszkodowanych w zderzeniu dwóch busów.

Włocławscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze P-2915C w miejscowości Koniec (powiat włocławski). W wyniku zderzenia dwóch busów osiem osób poszkodowanych zostało przetransportowanych do szpitali. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.10.2019) około godziny 7.00  w m. Koniec (gm. Lubraniec).Zderzyły się samochody vw transporter i mercedes vito, w których podróżowało 8 osób dorosłych. Policjanci zabezpieczyli miejsce na czas akcji ratowniczej i po jej zakończeniu wykonywali czynności w sprawie wypadku drogowego.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 51-letni kierujący vw jadąc drogą gminną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi mercedes poruszającemu się drogą powiatową 2915C. W wyniku zdarzenia sześć osób z vw transportera i dwie z mercedesa vito zostały przetransportowane do okolicznych szpitali przy użyciu karetek pogotowia i lotniczego pogotowia ratunkowego. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwiinformuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski

Na czas prowadzonych działań droga powiatowa i gminna w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana i wyznaczono objazdy. Policjanci z Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim prowadzić będą w sprawie wypadku drogowego postępowanie, które wyjaśni okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.  

Informacja prasowa KMP Włocławek 

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji