fbpx
Tylko TU Wiadomości

5 powodów by skorzystać z akcji 'Włocławek za pół ceny’

Już dziś rusza kolejna edycja rabatowego święta-Włocławek za pół ceny. Od środy 30 września do niedzieli 2 października klienci włocławskich firm, sklepów, hoteli, restauracji czy kawiarni będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Przedstawiamy top 5 powodów, aby wziąć udział w wydarzeniu:

Atrakcyjne rabaty– w tegorocznej edycji bierze udział ponad 40 firm, u których będzie można skorzystać z atrakcyjnych rabatów. We włocławskich sklepach, firmach usługowych, kawiarniach czy restauracjach dostępne będą produkty lub usługi, których cena zaniżona będzie, aż o 50%.

Zapoznanie się z lokalnymi markami- na włocławskim rynku jest mnóstwo lokalnych firm. Akcja Włocławek za pół ceny jest dobrą okazją, aby zapoznać się z nowymi dla nas ofertami i usługami w promocyjnych cenach.

Wsparcie przedsiębiorców– oprócz dużej korzyści dla klientów wynikającej z rabatów, biorąc udział w akcji Włocławek za pół ceny możemy wesprzeć przedsiębiorców. Pandemia COVID-19 przyczyniła się do kryzysu w wielu markach, korzystając z ofert jaki zostały przygotowane na ten dzień wspieramy lokalną gospodarkę.

Odwiedzenie włocławskich instytucji kulturalnych– historia i kultura Włocławka jest dosyć obszerna. W wydarzeniu biorą udział również instytucje kulturalne, jest to więc dobry moment, aby zapoznać się z lokalny dziedzictwem.

Aktywne spędzenie czasu– wśród instytucji, które biorą udział w wydarzeniu jest też wiele, firm oferujących aktywne spędzenie czasu. Od czwartku do niedzieli w niższej cenie będzie można wejść do Parku Trampolin czy wziąć trening z California Park.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji