fbpx
Testowy baner
Lifestyle

5 POWODÓW BY PRZYJŚĆ NA EKO JARMARK

Już za tydzień w niedzielę 8 sierpnia odbędzie się kolejny Eko Jarmark na Śródmieściu. Będzie to już trzecie spotkanie, mieszkańców z ekologiczną żywnością oraz lokalnymi sprzedawcami. Zachęcamy do przyjścia na śródmiejski ryneczek, a to nasz top 5 powodów by przyjść.

Po pierwsze produkty– żyjemy w czasach gdzie wszystko odbywa się w biegu, nie patrzymy na swój sposób żywienia, co jednak jest ważne dla naszego organizmu. Kupujemy głównie w większych dyskontach, żywność która jest mocno przetworzona, co nie za bardzo nam pomaga. Na Eko Jarmarku możemy zrobić zakupy u przedsiębiorców, które składniki sami hodują i dbają. Dodatkowo przetwory, które możemy znaleźć na Eko Jarmarku są produkowane ręcznie w domowych warunkach co czyni je wyjątkowymi.

Po drugie kontakt ze sprzedawcą– podczas Eko Jarmarku, możemy porozmawiać ze sprzedawcą, który chętnie udzieli nam informacje o swoim produkcie. Podczas zakupów, możemy dowiedzieć się więcej o produkcie, za który chcemy zapłacić co czyni nas bardziej świadomymi klientami.

Po trzecie ozdoby do domu – oprócz żywności na Eko Jarmarku można zakupić ręcznie robione elementy, które sprawią, że nasze mieszkania będą jeszcze bardziej przytulne. Podczas śródmiejskiego ryneczku można zakupić własnoręcznie robione świece czy mydła naturalne, siatki na zakupy.

Po czwarte makijaż też może być eko – na rynku jest też możliwość zakupienia wielorazowych płatków kosmetycznych czy myjek do kąpieli. Rzeczy wielorazowego użytku są bezpieczne dla planety, ale też chronią nasz portfel przed wydatkami.

Po piąte warto odwiedzić śródmieście – najstarsza część naszego miasta obrosła w wiele mitów, takie imprezy jak Eko Jarmark chcą przywrócić urok temu miejscu. Dodatkowo jest to też świetny pretekst do niedzielnego spaceru przed obiadem.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji