fbpx
Galerie

44. zakończenie Sezonu Nawigacyjnego w Marinie Zarzeczewo [FOTO].

W Marinie Zarzeczewo, w siedzibie YACHT CLUB ANWIL, w miniony piątek odbyła się po raz 44. klubowa uroczystość Zakończenia Sezonu Nawigacyjnego 2019. W trakcie uroczystości podsumowano mijający sezon, oraz wręczono tradycyjnie 10 wyróżnień dla najbardziej aktywnych członków klubu.

W tym roku wyróżnienia otrzymali : Wojciech Wolski, Andrzej Suchłabowicz, Wojciech Bieńkowski, Bogusław Grabowski, Roman Kamiński,
Antoni Kolanowski, Wojciech Łączyński, Zbigniew Kajzer, Marek Lewandowski i Andrzej Rutkowski.

Były to głównie wyróżnienia za zaangażowanie w realizacji działań statutowych w tym m. in. grantów od Fundacji „ANWIL dla Włocławka” („Rejsy do przeszłości – Wisła w dziejach Włocławka” i „Wakacje z Fundacją u Żeglarzy”); regat „ANWIL CUP”, „SALAMANDER CUP”, „ANTAŁEK” i „Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego”; „Proekologiczny DZIEŃ DZIECKA pod ŻAGLAMI – Bądź EKO na Lądzie i na Wodzie”, szkolenia żeglarskie Wiosna i Jesień i obsługa wodniacka imprez zleconych – w tym Festyn dla pracowników ANWIL S.A.

Podziękowano również tegorocznym sponsorom firmom: ANWIL S.A., MOSTY-KUJAWY,  HURTOSTAL, MAJSTER Atlas-Kujawy, EKOBUD, NOVUM MOTORS, Zakład Budowlany Jan Góreczny i osobie prywatnej Panu Jarosławowi Sokołowskiemu.

Uroczystego opuszczenia bandery dokonali kapitan jachtowy Jacek Wojciechowski i jachtowy sternik morski Marek Lewandowski.
Podziękowanie za udany sezon 2019 przekazał komandorowi YCA Wojciechowi Wareckiemu prezes Włocławskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego Piotr Dwórznik. Po części oficjalnej uczestnicy delektowali się poczęstunkiem w postaci żeglarskiego bigosu.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji