fbpx
Testowy baner
Wiadomości

36-latek zatrzymany z amfetaminą

Policyjni wywiadowcy namierzyli i zatrzymali 36-latka, który posiadał niedozwoloną substancję. Policjanci znaleźli przy nim 25 gramów amfetaminy i zabezpieczyli ją do dalszych badań. Mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 3 na 4 maja br. policyjni wywiadowcy zwrócili uwagę na zaparkowane w centrum miasta renault. Siedzący w nim mężczyzna nerwowo rozglądał się na boki i sprawiał wrażenie wystraszonego, dlatego policjanci postanowili bliżej mu się przyjrzeć.

Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić powodu swojego zachowania, ale wkrótce policjanci sami go odkryli. Znaleźli przy 36-latku torebkę foliową z zawartością białego, zbrylonego proszku. Podejrzewając, że może być to narkotyk, zabezpieczyli substancję do dalszych badań i zatrzymali jej „właściciela”.

Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczony proszek to amfetamina o wadze 25 gramów, dlatego też 36-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyku. Za złamanie przepisu  ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

(Inf. prasowa KMP Włocławek)

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji