fbpx
Testowy baner
Wiadomości

33 i 35-latek usłyszeli zarzut włamania.

Kryminalni z włocławskiej jednostki zatrzymali sprawców włamania do pomieszczeń kuchenno-gospodarczych w jednym z lokali w centrum Włocławka. W wyniku intensywnej pracy mundurowi odzyskali także część utraconych rzeczy. Sprawcy w wieku 33 i 35-lat usłyszeli już zarzut wspólnego włamania i wkrótce staną przed sądem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

O zdarzeniu włocławska policja została powiadomiona w ubiegły poniedziałek (01.02.2021). W jednym z lokali w centrum Włocławka w weekend doszło do uszkodzenia drzwi w pomieszczeniach kuchenno-gospodarczych. Mundurowi na miejscu ustalili, że sprawcy ukradli sprzęt agd oraz środki czystości.

Włocławscy kryminalni pracując nad sprawą wytypowali dwóch mieszkańców Włocławka, którzy mogli mieć związek z włamaniem.

W piątek (05.02.2021) postanowili zweryfikować własne ustalenia i zapukali do mieszkania, gdzie mógł przebywać jeden z nich. Drzwi otworzył mocno zdziwiony mężczyzna. W trakcie czynności w domu kryminalni zabezpieczyli czajnik, a w późniejszym czasie ekspres do kawy. To właśnie te rzeczy pochodziły z włamania i one wrócą do właściciela. Z domu 35-latek trafił prosto na komendę, a dalsze czynności pozwoliły zatrzymać drugiego z podejrzewanych o ten czyn. 33-latek także mocno zdziwiony widokiem mundurowych wpadł na jednej z ulic Włocławka – informuje KMP Włocławek 

Jeszcze tego samego dnia włocławianie zostali przesłuchani i usłyszeli oni zarzut wspólnego dokonania włamania do pomieszczeń kuchenno-gospodarczych.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji