fbpx
Testowy baner
Wiadomości

32-latek odpowie za groźby i naruszenie nietykalności.

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-latka, który po zakończonej interwencji zaczął ubliżać i grozić funkcjonariuszom, a także szarpał za policyjny mundur. Agresywny włocławianin trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany już usłyszał zarzuty od śledczych w sprawie znieważenia, grożenia i naruszenia nietykalności funkcjonariuszy publicznych, za które może mu teraz grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, 10 października około godziny 20.00 włocławski dyżurny został powiadomiony o mężczyźnie, który nie chce wyjść z mieszkania w centrum Włocławka.

Kiedy policjanci kończyli interwencję włocławianin stał się agresywny i zaczął grozić oraz ubliżać mundurowym, a także złapał policjanta za mundur. Na takie zachowanie natychmiast zareagowali funkcjonariusze, którzy zatrzymali  mocno pobudzonego agresora i doprowadzili go do policyjnej celi informuje KMP Włocławek

W niedzielę (11.10.2020) włocławianin został przesłuchany przez śledczych, od których usłyszał  zarzuty dotyczące znieważenia funkcjonariuszy publicznych oraz grożeniem im pozbawieniem życia i zdrowia, a także za naruszenie nietykalności policjantów. Za takie negatywne zachowanie może mu grozić kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji