fbpx
Region Wiadomości

31 finał WOŚP w Brześciu Kujawskim będzie emitowany w telewizji TVN i TTV! Co będzie się działo?

29 stycznia Brześć Kujawski razem z całą Polską zagra podczas 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestrowe granie rozpocznie się już od godziny 10:00.

Na dobry początek z Wahadła do Brzezia, Guźlina, Rzadkiej Woli i okolic wyruszy Objazdowa Wielka Orkiestra. W ramach wydarzenia w sołectwach odbędą się animacje przeprowadzone przez animatorów z Wahadła oraz loteria.

Od godziny 11 w Wahadle odbędzie się turniej Fifa 23 na PlayStation. W tym samym czasie w holu wystartuje strefa gier zręcznościowych (gry VR, refleksomierz, symulator wyścigów samochodowych).

Od godziny 14:00 na swoje stoiska zaproszą koła gospodyń wiejskich z gminy Brześć Kujawski.

Wielki finał rozpocznie się od godziny 15:00. Na scenie sali widowiskowej wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Brestivia”, Koło wokalne “Gama”, na scenie zaprezentują się również wokaliści ze szkół z terenu gminy Brześć Kujawski w szkolnym turnieju talentów.

Od godziny 17:45 koncerty grupy Jemiayka, a od 18:45 zagra zespół Osiedle Kwiatów.

O 19:46 bardzo ważne wydarzenie: łączenie na żywo ze sztabu w Brześciu Kujawskim, które będzie można zobaczyć w telewizji TVN i TTV. W trakcie kilkuminutowego wejścia sztab opowie o idei objazdowego finału WOŚP, programie tegorocznego finału i “historii z sercem”.

Finał zwieńczy o godzinie 20:00 światełko do nieba w formie pokazu laserowego.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji