fbpx
Wiadomości

25 godzinne kursy dla ósmoklasistów i maturzystów 75% taniej

Czas zimowy i wiosenny to okres przygotowywania się uczniów do egzaminów końcowych tj. egzaminach ósmoklasisty i egzaminach maturalnych. W związku z tym władze miasta wyszły z propozycją dla uczniów. Gmina Miasto Włocławek jest członkiem Związku Miast Polskich w związku z tym miasto włączyło się w ogólnopolski program edukacyjny w zakresie wsparcia w postaci kursów edukacyjnych z podstawowych trzech przedmiotów adresowanych do uczniów klas ósmych i maturzystów, mowa tutaj o języku polskim, języku angielskim i matematyce.  

Dzięki współpracy i porozumieniu, które Pan Prezydent Włocławka podpisał w grudniu ubiegłego roku uczniowie z naszych włocławskich szkół mogą korzystać z takiego kursu, który jest kursem komercyjnym, ale dzięki temu, że jesteśmy członkiem Związku Miast Polskich wynegocjowaliśmy kwotę wykupienia uczestnictwa o 75% – powiedziała Monika Jabłońska zastępca prezydenta Włocławka. 

Co zyskają uczniowie? 

  • dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych, 
  • omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne, 
  • zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole, 
  • nadrobią zaległości. 

Co otrzymają rodzice? 

  • korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów, 
  • 218,75 zł za kurs z jednego przedmiotu przy cenie podstawowej za kurs 875 zł, 
  • wsparcie i pomoc dla swoich dzieci. 

Kurs dla uczniów klas ósmych oraz dla maturzystów składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (1x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne. 

Oferta edukacyjna: Lecturus.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji