fbpx
Wiadomości

20.Turniej Miast Królewskich w boksie -już 22 czerwca w Brześciu Kujawskim.

22 czerwca w Brześciu Kujawskim odbędzie się kolejna edycja Turnieju Miast Królewskich w boksie.

Pięściarze z regionu spotkają się w ringu z bokserami z Niemiec, w turnieju wezmą udział reprezentanci  GKS Łokietek a na trybunach zasiądą osoby znane ze świata boksu olimpijskiego.

Turniej Miast Królewskich w boksie odbędzie się już po raz 20. W jubileuszowych zawodach wystąpią reprezentanci takich klubów jak Włókiennik Łódź, Zawisza Bydgoszcz, Astoria Bydgoszcz, Champion Włocławek, Start Włocławek, Fightclub Toruń, GKS Łokietek oraz bokserzy z niemieckich klubów bokserskich.

Do Brześcia Kujawskiego przyjedzie Paweł Skrzecz -wicemistrz świata z Monachium, srebrny i brązowy medalista mistrzostw Europy, zdobywca srebrnego medalu na igrzyskach olimpijskich w Moskwie. Pojawi się również Grzegorz Skrzecz, brązowy medalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy, osobom z poza świata boksu pewnie lepiej znana jako m.in. odtwórca roli policjanta Władzia z filmu Poranek Kojota. Swoją obecność zapowiedział Jerzy Rybicki, mistrz i wicemistrz olimpijski a także brązowy medalista mistrzostw świata i Europy. Pojawi się również Stanisław Łakomiec wielokrotny medalista mistrzostw Polski.

XX Turniej Miast Królewskich w boksie odbędzie się na skwerze miejskim w Brześciu Kujawskim (w przypadku złej pogody impreza przeniesie się do sali w Szkole Podstawowej nr 1). Pierwsze walki zaplanowano na godzinę 14.00.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji