fbpx
Wiadomości

2 szkolne koncerty w Browarze B.! Cały dochód zostanie przekazany na WOŚP

Koncert Karnawałowy  „Miło szaleć kiedy czas po temu…”, organizowany przez Zespół Szkół Muzycznych odbędzie się na scenie Centrum Kultury Browar B. już jutro, tj. w środę 18 stycznia 2023 r. o godz. 18.00. Podczas koncertu wystąpią zespoły instrumentalne, wokalne, soliści i chór Canto pod dyrekcją Mariana Szczepańskiego. W wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołów Szkół Muzycznych we Włocławku i w Toruniu usłyszymy utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w ciekawych aranżacjach. 

Wejściówki na wydarzenie, w cenie 10 złotych, można nabyć w sekretariacie Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku przy ul. Wiejskiej 29, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 18.00. Całkowita kwota ze sprzedaży biletów przekazana zostanie na WOŚP. 

W piątek 20 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w Browarze B. odbędzie się koncert charytatywny w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespół Szkół nr 4 im. K.K. Baczyńskiego. Przy wejściu i w czasie koncertu wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek. Dochód w całości zostanie przekazany na konto WOŚP. 

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą!”. 

Informacja o wydarzeniach: Centrum Kultury Browar B.

Polecamy

Miejsce konstruktywnej dyskusji