Wypadek drogowy z udziałem auta i motocykla w Brześciu Kujawskim

Autor: Kinga Maślanka / 4 października 2019 / Wiadomości

Wypadek drogowy z udziałem auta i motocykla w Brześciu Kujawskim

4 października w godzinach przedpołudniowych w Brześciu Kujawskim kierująca pojazdem kia doprowadziła do zderzenia z motocyklistą.Ze wstępnych ustaleń wynika, iż prawdopodobną przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 59-latnią kierującą samochodu. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił 26-letni kierowca jednośladu. 

Do zdarzenia doszło przed godziną 12.00  w miejscowości Brześć Kujawski na drodze wojewódzkiej 265. Policjanci wstępnie ustalili, iż 59-letnia kierująca pojazdem osobowym marki kia wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa motocyklowi poruszającemu się ulicą Krakowską. Kierujący motocyklem honda 26-latek przewrócił się uderzając w kia i z obrażeniami trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że  kierująca osobówką była trzeźwa, natomiast od drugiego uczestnika została pobrana krew do sprawdzenia stanu trzeźwości– informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski

Przez kilka godzin ulica Krakowska w Brześciu Kujawskim była całkowicie zablokowana, a mundurowi wyznaczyli objazdy. W sprawie wypadku prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Informacja prasowa KMP Włocławek

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)