Włocławskie muzeum w grze dla kolekcjonerów.

Autor: Kinga Maślanka / 30 lipca 2019 / Kultura

Włocławskie muzeum w grze dla kolekcjonerów.

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku włącza się do gry turystycznej skierowanej do wszystkich miłośników podróży i zapalonych kolekcjonerów.

Od 26 lipca 2019 roku w Muzeum Historii Włocławka, Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie oraz w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce można nabyć znaczki turystyczne.

Organizatorzy akcji informują:

Są na znaczkowej mapie Polski takie miejsca, do których z chęcią już dawno byśmy Was zabrali, ale nie zawsze jest to możliwe. Na szczęście znaczkowa idea rozwija się i dzięki temu co jakiś czas możemy Was zaprosić do odwiedzania coraz to ciekawszych zakątków naszego kraju. W ten oto sposób dzisiaj zapraszamy do Włocławka i jego okolic, gdzie właśnie pojawiły się trzy nowe znaczki turystyczne.

Zasady gry kolekcjonerskiej ze znaczkami są bardzo proste. Należy zebrać dziesięć znaczków opatrzonych kolejnymi dostępnymi numerami (w ramach jednego państwa), a następnie odciąć papierowe kupony przymocowane do każdego z nich. Kupony trzeba nakleić na formularz, włożyć do koperty i wysłać na adres: Znaczki Turystyczne, skr. poczt. nr 38, 57-250 Złoty Stok z dopiskiem „Znaczek Kolekcjonera” (jeden brakujący numer w każdej dziesiątce można zastąpić JOKEREM, ale tylko jeden raz).

Za każdych wysłanych dziesięć kuponów kolekcjoner otrzymuje Znaczek Kolekcjonera czyli Znaczek Turystyczny, którego nie można kupić w żadnym miejscu – jest przydzielany przez centralę w Polsce. Uroczyste wręczanie odznak odbywa się raz w roku, w październiku, podczas Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów ZT.

Więcej informacji na ten temat: http://www.znaczki-turystyczne.pl/gra-kolekcjonerska.html

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)