Włocłavia zaprasza: „CHODŹ NA BOISKO !!! INTERNET TO NIE WSZYSTKO” !!!

Autor: Kinga Maślanka / 26 czerwca 2019 / Sport

Włocłavia zaprasza: „CHODŹ NA BOISKO !!! INTERNET TO NIE WSZYSTKO” !!!

Włocłavia jako najstarszy klub piłkarski we Włocławku, w barwach którego grało tysiące włocławian zaprasza na boisko młodych adeptów piłki nożnej. Tegoroczne wakacje przebiegać będą pod hasłem „CHODŹ NA BOISKO !!! INTERNET TO NIE WSZYSTKO” !!!

Podczas Dnia Dziecka młodzicy „Trójkolorowych” rozegrali mecz z drużyną osiedla „Zakręt”, a sędzią meczu był człowiek legenda Włocłavii, Mirosław Kasiński.

Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże, sprawiło to, że postanowiliśmy wyjść do młodych włocławian i zachęcić ich do uprawiania sportu. W czasach gdy młodzież dużo czasu spędza siedząc w internecie, pragniemy wyciągnać ich na boisko i przypomnieć, że internet to nie wszystko-informuje włocławski klub

W związku z tym seniorzy Włocłavii ruszają na osiedlowe boiska, by prowadzić bezpłatne treningi dla wszystkich młodych mieszkańców naszego miasta.

Pierwszy trening dla dzieci i młodzieży ze Śródmieścia odbędzie się w sobotę 29 czerwca o godzinie 12:00 na orliku przy bulwarach, obok Zespołu Szkół Technicznych. Tydzień później kolejny raz odwiedzimy młodych sportowców z Zakrętu, a następnie kolejne osiedla we Włocławku.

K.M.

Skomentuj ten wpis!Jacek

11 miesięcy temu

Ariel W. tez czy nie? hahaha

© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)