We wrześniu jedyna okazja, aby zobaczyć “na żywo” FARBEN LEHRE w akustycznym wydaniu

Autor: admin / 26 września 2017 / Kultura

We wrześniu jedyna okazja, aby zobaczyć “na żywo” FARBEN LEHRE w akustycznym wydaniu

Zespół FARBEN LEHRE po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku po raz pierwszy w swojej historii podjęło się zagrania serii koncertów “unplugged” w kilkunastu/kilkudziesięciu wybranych klubach.

Pomysł jest naturalną konsekwencją ukazania się jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzypłytowego wydawnictwa “Trzy dekady”. Na setlistę 60-70 minutowych koncertów składa się ponad 20 piosenek w wersjach “bez prądu”. Na scenie pojawia się minimum siedem osób, a w niektórych miastach również zawitają na niej dodatkowi muzycy, zaproszeni w charakterze gości.

Zespół skrupulatnie i z dużą atencją przygotowuje się do tych występów, zapewniając jednocześnie, że będą to wyjątkowo magiczne koncerty w jego ponadtrzydziestoletniej biografii.

Zgodnie z zapowiedzią, płoccy muzycy w tak niecodziennej dla siebie odsłonie zagrają w 2017 roku swoją pierwszą i zarazem ostatnią trasę, zatem będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć “na żywo” FARBEN LEHRE w akustycznym wydaniu.

https://www.youtube.com/watch?v=RfhY6vhY0Lk

FARBEN LEHRE akustycznie (skład):

  • Wojciech Wojda – wokal, teksty
  • Konrad Wojda – gitara, chórki
  • Mariusz Kumala – gitara
  • Filip Grodzicki – gitara basowa
  • Gerard Klawe – perkusja
  • Norbert Krzewski – perkusjonalia, fujarki, chórki
  • Agata Wojda – wokal, chórki

 

24 września 207 roku (niedziela). Koncert FARBEN LEHRE Akustycznie.

Lokalizacja: Klub “Czarny Spichrz”, ul. Piwna 4; Czas: godz. 20.00; Wstęp: bilet 30 zł (przedsprzedaż)/ 35 zł (w dniu koncertu).

 

*źródło: własne

Wpis: Kinga Aneta Sroczyńska- redaktor prowadząca

© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)