„To Piotr Kowal powinien być pierwszy na liście…Zostało mu to utrudnione…”- mówi dziennikarka z 40-letnim stażem.

Autor: Kinga Maślanka / 30 września 2019 / Bez kategorii / Wiadomości

„To Piotr Kowal powinien być pierwszy na liście…Zostało mu to utrudnione…”- mówi dziennikarka z 40-letnim stażem.

Podczas konferencji prasowej Lewicy 26 września w Parku na Słodowie, kandydatka z listy startująca do sejmu z pozycji nr 20, Anna Turska, zaapelowała o oddanie głosu na… Piotra Kowala, który jest czwórką na liście. Skąd taki  apel?

Anna Turska: Prawie 40 lat pracowałam jako dziennikarz i dziś z tego miejsca chcę za pośrednictwem lokalnych mediów zaapelować, aby wyborcy oddali głos na Piotra, aby to on mógł wygrać 13 października, bo taki poseł na pewno Włocławkowi by się przydał. On jedyny ma szansę, a zostało mu to utrudnione.Włocławska Lewica jest najliczniejszą w naszym regionie- to Piotr Kowal powinien być pierwszy na liście, niestety jest… czwarty. To świadczy o tym jak się traktuje Włocławek. Również przy innych podziałach ,Włocławek jest na szarym końcu, a czwarte miejsce Piotra jest też tego koronnym dowodem. Jeśli my, tu we Włocławku się nie zmobilizujemy, to posła z Lewicy mieć nie będziemy , a szkoda bo Piotr Kowal jest młodą osobą , a to nasza przyszłość.

Po tych  słowach „czwórka” z Włocławka nie kryła zaskoczenia…

Piotr Kowal: Dziękuję bardzo za wsparcie. Myślę, że możemy wraz z panią Anną Turską wspólnie zaapelować, aby głosować po prostu na kandydatów z Włocławka- niezależnie z jakiej partii są. Niewątpliwie potrzeba jest zmian jakościowych, ale ilościowych również. Zawsze lepszy swój przedstawiciel, który zadba o interesy Włocławka.

Wybory parlamentarne odbędą się już za niespełna dwa tygodnie.

Kinga Maślanka

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)