Studio FIGURA. Jedyne takie miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet!

Autor: admin / 26 września 2017 / Lifestyle

Studio FIGURA. Jedyne takie miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet!

Studio Figura Włocławek to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, gdzie odpoczniesz po ciężkim dniu i zdobędziesz potrzebną dawkę energii.

Studio oferuje efektywny program modelowania sylwetki z wykorzystaniem najnowszej generacji specjalistycznych urządzeń. Jest to bardzo przyjemny i relaksujący sposób kształtowania sylwetki oraz walki z typowymi bolączkami kobiet.

Dzięki ćwiczeniom, odpowiednio dobranej diecie oraz naturalnym kosmetykom personel Studia Wam cieszyć się swoim ciałem. Podpowie również jak powstrzymać efekt jo-jo.

Studio Figura to maksimum profesjonalizmu, komfortu i dyskrecji.

W ofercie Studio Figura znajduje się:

  • Analiza składu ciała– pozwala na precyzyjną kontrolę i analizę wody w naszym organizmie, zawartość białka, substancji mineralnych, masy mięśniowej oraz tkanki tłuszczowej z podziałem na segmenty ciała.
  • Elektrostymulacja– zabieg elekrostymulacji polega na stymulowaniu mięśni i pobudzaniu ich do regularnego skurczu, a jednocześnie spalaniu tkanki tłuszczowej. Stymulację wywołują impulsy zmiennego prądu Faradaya.
  • Limfodrenaż– specjalistyczny masaż skóry, który wyraźnie pobudza wytwarzanie nowego płynu limfatycznego i rozbudowę naczyń limfatycznych. Powoduje zmniejszenie obrzęków i usuwanie zalegającej wody.
  • Roll Shaper rollmasaż na urzadzeniu Roll-Shaper jest gwarancją intensywnego, a zarazem relaksacyjnego masażu, który doskonale ujędrnia ciało poprawiając jednocześnie krążenie oraz usuwa z organizmu toksyny.
  • Swan Shaper– rewolucyjne urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki.Rezultaty: dogłębnie odżywiona i odbudowana skóra – regeneracja na poziomie komórkowym gładka i aksamitna skóra; likwidacja cellulitu!
  • Vacu Shaper specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni dochodzi do polepszenia krążenia krwi (brzuch, uda, pośladki).
  • Kosmetologia estetyczna– liposukcja kawitacyjna-zabieg bez ingerencji skalpela. Endermologia z falą radiową na twarz i ciało – połączenie masażu podciśnieniowego z systemem rolkowym. System jest połączony z energią cieplną

Studio Figura mieści się przy ulicy Toruńskiej 26. Zapraszamy codziennie w godz. od 9.00- 21.00 /soboty od 13.00)

 

*artykuł sponsorowany

© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)