Spotkanie informacyjne: „Kwalifikacje pracowników – siłą firmy”.

Autor: Kinga Maślanka / 20 października 2019 / Wiadomości

Spotkanie informacyjne: „Kwalifikacje pracowników – siłą firmy”.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje spotkanie informacyjne pt. „Kwalifikacje pracowników – siłą firmy”.

Spotkanie odbędzie się 25 października 2019 r. we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości, ul Toruńska 148, w godzinach od 9:45 do 12:45 i skierowane jest do osób, które przyszłościowo myślą o swojej firmie oraz chcą się dowiedzieć jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia czy studia podyplomowe. Dofinansowanie może stanowić nawet 80% kosztów.

Zainwestowanie w ludzi może być początkiem nowej jakości w zarządzaniu firmą, zyskania wykwalifikowanych pracowników, które przełoży się na rzeczywiste efekty. Wsparcie może również obejmować opracowanie planów rozwojowych, strategii eksportowych albo doradztwo biznesowe wyspecjalizowanych firm, niezbędne w realizacji projektów inwestycyjnychzachęcają organizatorzy 

Na spotkanie należy zgłosić się za pomocą formularza:  http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=226 albo telefonicznie pod numerem 54 235 67 21.

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)