Spacerek z Przewodnikiem na stadion.

Autor: Kinga Maślanka / 18 lipca 2019 / Wiadomości

Spacerek z Przewodnikiem na stadion.

OSiR zaprasza na kolejne wakacyjne spotkanie z cyklu Spacerków z Przewodnikiem. 20 lipca wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zwiedzić obiekt stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego przy al. Chopina.

W roku 2014 stadion we Włocławku przy al. Chopina 8 został odnowiony. W ramach inwestycji istniejący stadion został zmodernizowany i powstał obiekt sportowy o wysokim standardzie i kameralnym charakterze, łączący funkcje sportowe i rekreacyjne. Stadion służy zarówno jako obiekt treningowy jak i miejsce do organizacji różnych imprez sportowych i kulturalnych.

Obiekt składa się z: zaplecza socjalnego dla zawodników (szatnie, siłownia, sauna), boiska do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy naturalnej, które spełnia wymogi rozgrywek II Ligi Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz areny lekkoatletycznej o nawierzchni syntetycznej poliuretanowej, która spełnia wymogi do rozgrywania zawodów o randze ogólnopolskiej.

Spotkanie wszystkich zainteresowanych o godz. 10:00 przed wejściem głównym do budynku stadionu od strony drogi krajowej. Udział w spacerku jest bezpłatny.

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)