Rusza rekrutacja do „Wienieckiej Krainy Malucha”.

Autor: Kinga Maślanka / 28 września 2019 / Brześć

Rusza rekrutacja do „Wienieckiej Krainy Malucha”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, przede wszystkim kobiet powracających na rynek pracy, na terenie Szkoły Podstawowej w Wieńcu powstaje gminny żłobek „Wieniecka Kraina Malucha”.W placówce opiekę znajdzie 20 maluchów do 3 roku życia.

Planowany termin otwarcia żłobka to marzec 2020r. Od 1 października br. rusza system rekrutacyjny do gminnego żłobka.Dokumenty należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Brześciu Kujawskim, pok. 16, Pl. Władysława Łokietka 1.

Kolorowe, bezpieczne i przyjazne milusińskim miejsce, sale wypełnione zabawkami dostosowanymi do wieku i rozwoju najmłodszych – taka będzie „Wieniecka Kraina Malucha”. Dla najmłodszych przygotowane zostaną : sale zabaw z wydzielonymi strefami aktywności dostosowanymi do potrzeb i wieku najmłodszych, miejsce wypoczynku, kącik jadalny, zaplecze kuchenne, pokój socjalny oraz przystosowane łazienki. Na przyległej działce stanie wypełniony barwnymi elementami plac zabaw.

Od 1 października br. do 31 stycznia 2020r. prowadzona będzie rekrutacja dzieci do „Wienieckiej Krainy Malucha”. Wszelkie dokumenty rekrutacyjne są dostępne w następujących miejscach:

– na stronie Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim – www.brzesckujawski.pl w zakładce „Oświata”, dalej: „Wieniecka Kraina Malucha”
– w Urzędzie Miejskim w Brześciu Kujawskim – pok. 16

Dokumenty należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Brześciu Kujawskim, pok. 16, Pl. Władysława Łokietka 1.

 

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)