Prestiżowe wyróżnienie dla GKS Łokietek.

Autor: Kinga Maślanka / 19 maja 2019 / Brześć

Prestiżowe wyróżnienie dla GKS Łokietek.

GKS Łokietek został wyróżniony w plebiscycie Orły Aktywności Fizycznej za rok 2018. Konkurs tworzony jest w oparciu o opinie osób, mających styczność z klubem. Łokietek zajął w nim 3 miejsce.

Orły Aktywności Fizycznej przyznawane są firmom, organizacjom, które w swoich branżach wyznaczają kierunek, mocno stawiają na rozwój i podnoszenie własnych kwalifikacji, by sprostać wymaganiom innych i stawać się liderami w swojej dziedzinie.

GKS Łokietek jako organizacja promująca sport i zdrowy styl życia w gminie Brześć Kujawski poprzez zabawę oraz kształcenie dzieci i młodzieży w wielu dyscyplinach sportowych jak- piłka nożna, lekkoatletyka, boks,koszykówka czy siatkówka została doceniona szerzej. Zajęliśmy 3 miejsce wśród wszystkich firm i organizacji w powiecie włocławskim według opinii jakie wystawiacie nam w internecie z wysokim wynikiem 8.5 punktów- informuje Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim

Pozytywne opinie świadczą o tym, że droga jaką GKS obrał, sposób w jaki podchodzi do kształcenia dzieci i młodzieży, działalności dobroczynnej, podejściu do kibiców czy w sposobie w jakim zarządza się drużyną seniorską to prawidłowy kierunek.

GKS Łokietek chce ten prawidłowy kierunek utrzymywać i dalej stawiać na rozwój  dzieci i młodzieży głównie z Brześcia Kujawskiego.

K.M.

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)