Pięciu najzdolniejszych uczniów „Elektryka” uhonorowanych przez Energę SA.

Autor: Kinga Maślanka / 7 listopada 2019 / Wiadomości

Pięciu najzdolniejszych uczniów „Elektryka” uhonorowanych przez Energę SA.

W siedzibie Energa-Operator SA Oddział w Toruniu po raz kolejny odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów pięciu najzdolniejszym uczniom Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych w zawodzie technik elektryk.

Fundatorem 5-miesięcznych stypendiów jest Energa-Operator SA. W obecności uczniów i zaproszonych gości umowy stypendialne wręczył Jacek Kowalski –  Z-ca Dyrektora Generalnego Oddziału Toruń.

Piątka stypendystów Zespołu Szkół Elektrycznych znalazła się gronie piętnastu najlepszych uczniów z Torunia, Grudziądza i Włocławka. Z  Zespołu Szkół Elektrycznych stypendia otrzymali przyszli technicy elektrycy: Kamil Urbański, Damian Domagalski, Jakub Gotówka, Patryk Pruczkowski oraz Jakub Czajka.

Warto dodać, że toruński oddział Energa-Operator SA współpracuje z włocławskim Elektrykiem od ponad dwóch lat, a efektem współpracy jest m in. modernizacja pracowni elektrycznej, która została zrealizowana dzięki dofinansowaniu udzielonemu przez Spółkę. Ponadto Energa jest fundatorem nagród końcoworocznych dla najlepszych elektryków oraz stypendiów, które przyznawane są co semestr.

 

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)