PGK Saniko zachęca: Ta wyszukiwarka, ułatwi Ci codzienne czynności!

Autor: Kinga Maślanka / 10 lipca 2019 / Wiadomości

PGK Saniko zachęca: Ta wyszukiwarka, ułatwi Ci codzienne czynności!

Od teraz Twoje codzienne segregowanie odpadów ułatwi Ci wyszukiwarka odpadów na stronie www.saniko.com.pl , która skierowana jest głównie do mieszkańców Włocławka oraz gmin ościennych, współpracujących z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej „Saniko”.

W ramach naszej kampanii społecznej „Jestem z Włocławka- jestem eko” , przygotowaliśmy dla mieszkańców Włocławka kolejną propozycję, która uwzględnia potrzeby włocławian, a także społeczności lokalnej z gmin ościennych, które obsługuje nasza Spółka. Wyszukiwarka odpadów, dostępna na naszej stronie, ma na celu- łatwe i wygodne znalezienie odpowiedzi na wątpliwości związane z segregacją odpadów na 5 frakcji-  informuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Saniko”

Wyszukiwarka odpadów dostępna jest na stronie www.saniko.com.pl, w zakładce „Dla Mieszkańców” i  zawiera obszerną bazę odpadów, jest bardzo praktyczna i wygodna.

Wystarczy wpisać pierwsze litery nazwy odpadu, który nas interesuje, a wyszukiwarka podaje nam sugestie pełnych nazw odpadów.

Jednocześnie można skorzystać z pełnej bazy odpadów danej frakcji, klikając na wybrany przez nas worek, pojemnik na odpady czy też ikonkę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Na stronie, zgodnie z ogólnopolskim systemem segregacji odpadów, znajdziemy 5 frakcji: metale i tworzywa sztuczne, papier, szkło, bio, resztkowe oraz sekcję PSZOK (Punkt jest dostępny dla Mieszkańców Włocławka w ramach opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych).

Wyszukiwarka jest bardzo łatwa w obsłudze, można z niej korzystać przy pomocy komputera, telefonu i innych urządzeń z dostępem do Internetu. Zachęcamy do wypróbowania – www.saniko.com.pl

źródło PGK Saniko

Skomentuj ten wpis!© 2017-19 TU Włocławek. (pobierz logotyp)